تیم هوا تجهیز بهار

شرکت هوا تجهیز بهار، شرکتی دانش بنیان بوده که در پارک علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت می کند. این شرکت دارای مهندسان و کارمندانی با تجربه بوده و به طور ویژه بر روی ساخت کمپرسور های بدون روغن (Oil Free Compressors) متمرکز شده است.

شرکت هوا تجهیز بهار یک شرکت دانش بنیان بوده که به صورت تخصصی بر روی تولید کمپرسور های بدون روغن (Oil Free Compressors) ، دستگاه های اکسیژن ساز و انواع کمپرسورهای هوا کار می کند. این شرکت درسال 1399 توسط شرکت فنی مهندسی دانش قطعه ثمین که خود یک شرکت دانش بنیان می باشد تاسیس شده است. ما در حال حاضر از دانش فنی هردو شرکت برخوردار و در سال قادر به تولید بیش ازپنج هزار کمپرسور بدون روغن هستیم.

شرکت دانش قطعه ثمین از سال 96 تا پایان بهار سال 99 تحقیقات خود و مرحله ابتدایی تولید کمپرسورهای بدون روغن پزشکی مخصوص دستگاه اکسیژن ساز را به پایان رسانید. در این مرحله لازم بود که شرکت تخصصی برای توسعه کمپرسورهای بدون روغن بوجود آید و این موضوع سبب شد که شرکت دانش بنیان هوا تجهیز بهار در مرداد سال 99 تاسیس شود و ماموریت تولید و توسعه کمپرسورهای بدون روغن به این شرکت محول گردد‌.

شرکت زیست تجهیز دانش پویا، با نصب بیش از 2000 عدد از کمپرسورهای شرکت هوا در مدت بیش از یک سال بر روی دستگاه های اکسیژن ساز با برند اکسیژن پلاس، اعتمادی را بدرقه راه شرکت هوا کرده که این اعتماد پشتیبان همیشگی شرکت دانش قطعه بوده است.

مسعود تمنایی

مسعود تمنایی

امور آی تی/سایت
علی محمد حقشناس

علی محمد حقشناس

رئیس هیئت مدیره
حسین حقشناس

حسین حق شناس

موسس / مدیر عامل